0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Neeilinė ir pamokanti istorija.

ankstesnis

Neeilinė ir pamokanti istorija.

Visiems gerai žinoma, kad Lietuva garsėja (gal reikėtų rašyti kabutėse, nes blogąja prasme) pigių bedokumenčių šuniukų eksportu į kitas šalis (ypač Airiją, Angliją bei kitas, kuriose įsikūrę emigravę lietuviai). Šuniukų paklausa didelė, taigi pasiūla irgi nemaža. Problema tame, kad pirkėjas dažnai perka „katę maiše“, šuniukai transportuojami mikroautobusiukais, o retas pardavėjas pasirūpina visais reikalingais dokumentais bei išlaiko šunelius iki reikiamo kelionei bei sienos kirtimui amžiaus. Jau nekalbant apie tai, kiek gyvūnų tokių kelionių paprasčiausiai neatlaiko.

Jų buvo trys. Dvi sesės ir brolis. Liko dvi. Alfa ir Beta.

Moteris pirko tris šuniukus. Iš veisėjos Lietuvoje, kuri siūlo šunelius tiek su dokumentais, tiek ir be. Matė šuniukus tik nuotraukoje, susitarė dėl mokėjimo, susirado vežėjus, kurie sutiko parvežti šuniukus į Angliją. Ir, koks netikėtumas, anglai šuniukų nepraleido. Jų neįtikino galimai falsifikuoti dokumentai, kad šuneliai yra reikiamo amžiaus. Pirkėja suprato, kad yra apgauta. Ir ne tik dėl šunelių amžiaus, bet ir būklės. Visi šuneliai buvo sergantys ir turėjo genetinių patologijų. Nebegalėdama pakelti finansinės naštos ir suprasdama, kad tokių šunelių gydyti bei operuoti Anglijoje neturės galimybių, pirkėja sumokėjo karantinavimo išlaidas ir sugrąžino šunelius į Lietuvą, čia gyvenančiai pažįstamai. Deja, mažylės kelionę atlaikė, o broliukas – mirė nuo patologijų sukeltų komplikacijų. Tada mus pasiekė pagalbos prašymas priimti šias mažes po „Dogspoto“ sparneliu.

Susipažinkite su Alfa ir Beta. Jos pas mus jau kurį laiką. Gydymą pradėjome nuo tyrimų (rentgeno, endoskopijos), o tęsėme kalnais vaistų – kiekvieną dieną mažės gaudavo bent po 3 injekcijas. Mažylės turi įvairių patologijų – siauros trachėjos, siauros šnervės, užkrentantys gomuriai. Tai reiškia, kad pirmosiom dienom jos duso, atpylinėjo maistą ir vandenį, galiausiai, greičiau pavargdavo ir buvo gana vangios.

Už gydymą ir atliktus tyrimus jau dabar esame skoloje virš 200 eurų. O kur dar kokybiškas maistas, vitaminai...

Dėkojame visiems, kas prisidės prie naujo šių mažylių gyvenimo. Kai sulauks 9-12 mėn. jų laukia gomurio ir šnervių operacijos, o kol kas... Kol kas tiesiog stebime ir žiūrime, kaip joms seksis augti ir gyventi.

Ačiū jums už jūsų gerumą!

VšĮ „Dogspotas“

Paramos gavėjo kodas: 303167452

Bankas: „Swedbank“

Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824

Paskirtis: Alfai ir Betai

 

Gerus darbus turi galimybę daryti ir emigrantai:

Nuoroda pavedimams per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

 

Nuotraukoje mažės po narkozės, kuri buvo reikalinga visiems patologijų tyrimams atlikti.

Autorius: IndrėP.
Organizacija: „Dogspotas“ VšĮ
Svetainė: http://www.dogspotas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Dogspotas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824, Paypal
Naujienos ID: 102797
Peržiūrėjimų skaičius: 2954
Įdėta: 2016-08-16 (IndrėP.) | Redaguota: 2018-01-17

Susijęs turinys
 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4
 http://www.dogspotas.lt/#url.php?url=https%3A%2F%2Fwww.paypal.com%2Fcgi-bin%2Fwebscr%3Fcmd%3D_s-xclick%26amp%3Bhosted_button_id%3DHJ7AHXBG343L4

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Lzm (2016-11-18)
http://www.michaelkorsoutletstores.us/ michael kors outlet http://www.jordan-retro.us/ Jordan Retro Shoes http://www.mlb-shop.net/ major league baseball http://www.pandoraring.us/ pandora rings http://www.michael-korsoutlet.org/ michael kors http://www.beatsbydre.net.au/ beats by dre http://www.clkbenz.com clk benz http://www.michael-korsoutletonline.us/ michael kors outlet http://www.prada-bags.org/ prada online http://www.rayban-eyeglasses.us/ ray ban eyeglasses http://www.pandoranecklace.us/ pandora necklace charms http://www.michaelkorsoutlethandbag.us/ michael kors handbags http://www.mizunoshop.us/ Mizuno Shop Japan http://www.coach-factory-outlet.net/ coach factory outlet http://www.michaelkorsoutletbags.us/ michael kors outlet http://www.ugg-slippers.us/ ugg slippers http://www.chanel-tote.co/ Chanel Tote Bag 2015 http://www.yeezyboost350.us.org/ Yeezy 350 http://www.asics-gel-kayano.com/ asics kayano http://www.prada-bags.us.com/ prada handbags http://www.balenciagabag.us/ balenciaga bags http://www.pandora-charms.us/ pandora jewelry http://www.prada-tote.us.com/ prada tote bag http://www.michael-kors.net/ michael kors outlet http://www.katespadeoutlet.nom.co/ kate spade http://www.pandora-charms.com.au/ pandora charms http://www.jordanshoes.co/ nike jordan shoes http://www.pandora-charms.us/ pandora.com http://www.jordan-retro-shoes.us/ jordan retro shoes http://www.ugg-boots-uk.org.uk/ ugg boots uk http://www.raybansunglasses.com.au ray-ban sunglasses http://www.pandoracharms-uk.co.uk/ pandora charms uk http://www.yeezyboost-350.us/ yeezy boost 350 shoes http://www.katespadeoutlet.com.co/ kate spade outlet http://www.raybannewwayfarer.us/ ray ban new wayfarer http://www.pradasunglasses.us/ prada sunglasses http://www.longchampoutlet.us/ longchamp outlet http://www.abercrombieandfitchsale.us/ abercrombie outlet lzm11.18
Natalija (2016-08-16)
Gaila kad neturiu galimybės prisidėti, bet linkiu šuneliams pasveikti ir džiaugtis ilgu gyvenimu.
 
   
Prisijungę (213)
,0.001,0.0005,0.0018,0.001 ( + 0.0043) 0.10.22 (+ 0.11)