0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  DRAGIS, PRISIKĖLĘS IŠ NUMIRUSIŲJŲ? (DĖMESIO, NUOTRAUKOS GALI ŠOKIRUOTI)

ankstesnis

DRAGIS, PRISIKĖLĘS IŠ NUMIRUSIŲJŲ? (DĖMESIO, NUOTRAUKOS GALI ŠOKIRUOTI)
Bandome atsigauti nuo patirto šoko. Neturėjome net minties, kad garsiai nuskambėjusioje istorijoje, kai prancūziukas ir vilkšunis atiduotas iš namų į Penktą koją, nes šeimininkai pasidarė euro remontą, palies mus taip asmeniškai. Pasidalinom skelbimu ir galvojom – kad tik surastų gerus namus. Galbūt kartu, o gal atskirai. Juk svarbiausia – kad niekas jų neišduotų dėl tokios absurdiškos priežasties, kaip euro-remontas.
Galvojome, kad mus jau vargu kas nustebins. Pasirodo, žmonių melui nėra ribų.

Tas prancūziukas yra MŪSŲ Dragis. Jį padovanojom prieš 2 metus. Kastruotą, skiepytą, su ataugusiu kailiuku. Tai buvo be proto prisikentėjęs šuo – rastas Ukmergėje įmestas į šulinį ir pavirtęs skeletuku. Po reabilitacijos ir procedūrų (kastracijos bei skiepų) pradėjome ieškoti Dragiui naujų namų. Norėtojai skambino, kalbėjom, atrinkom. Patys nuvežėm į Kauną, į namus, susipažinom, pabendravom, papasakojom Dragio istoriją bei priežiūros ypatumus, pasirašėm dovanojimo sutartį. Po padovanojimo skambinome, susirašinėjome FB, siuntėme spec. maistą, Bravecto tabletę. Šių metų kovą šeimininkė pranešė, kad Dragis mirė. Apraudojom.

Kai pasirodė pirmieji skelbimai Penktoj kojoj – neatpažinome. Tik atkreipėme dėmesį į neįprastą vardą – daug „dragių“ gi nesutiksi. Be to, atiduotas iš šeimos kartu su vilkšuniu (kai dovanojom, jokio vilkšunio nebuvo). Be to, mūsiškis juk MIRĘS. O tada vėl netyčia užmatome šio nelaimėlio foto iš Penktos kojos globotinių fotosesijos Helovyno tematika. Šį kartą išsididinam foto ir matom – Dragis. 100 proc. Dragis. Skambiname Agnei į prieglaudą – viskas iki smulkmenų sutampa (kas yra globojęs šunį, žino, kad tų skiriamųjų ženklų – daugiau nei vienas, ir ne vien išvaizda, bet ir elgesys, charakteris). Dabar jis tik žilstelėjęs kiek daugiau. Bet ant krūtinės raštas – sutampa, apkramtyti ausų galiukai – sutampa, jau nauji išplikimai ant nugaros – būtent tokie, nuo kurių gydėme. Galiausiai, atpažinome ne tik mes, bet ir viešbučio, kuriame Dragis „atostogavo“ būdamas po mūsų organizacijos „sparnu“, savininkė. Ar ne per daug sutapimų?

Emocijos liejasi per kraštus. Susisiekiame su buvusia Dragio šeimininke. Tiesiog paprašome nebemeluoti ir sakyti teisybę. Ji toliau teigia, kad Dragis palaidotas pas ją sode. Dar paklausia: „– Ar durna mane laikot?“. Ne, tačiau ši situacija rodo, kad kažkas mus laiko daugiau, nei tiesiog „durnais“. Ir galvoja, kad tokios melagystės neišaiškės. Gal nesitikėjo, kad atpažinsim savo šunį? Bet kam meluoti, kad miręs. Kam vežti į prieglaudą, kai visada sakėme – kažkas pasikeis, praneškite, vežkite mums. Deja, tai tas pats Dragis. Į Penktą koją atidavęs šeimininkės vyras sumelavo pavardę, bet nesumelavo adreso, kurį puikiai žinome ir kuris nurodytas dovanojimo sutartyje.

Nebežinome, ką galvojame ir ką jaučiame. Ką gali jausti kai susiduri su tokiu melu. Svyra rankos. Nesvarbu, kad tai buvo prieš dvejus metus. Nesvarbu, kad, atrodytų, padarėm viską, ką galėjome. Neturime vidinio skenerio, niekas neturi. Dar dabar DogSpoto vadovė prisimena, kaip pasirašinėjant sutartį žiūrėjo tiesiai Dragio norėtojai į akis ir prašė mylėti, saugoti, lepinti. Ir kaip būsima šeimininkė žadėjo mylėti, nepalikti. Atrodė, kad taip nuoširdžiai. O į Penktą koją vėl atiduotas nuplikęs ir žaizdotas, ilgiausiais nagais. Tai kur ta meilė? Kur ta priežiūra? Šeimininkai buvo įspėti apie odos problemas, palaikėme ryšį, siuntėme specialų maistą, vaistus. Galiausiai, patys važiavome, patys kalbėjome, ne kartą sakėme, kad pasikeitus gyvenimo sąlygoms (visko būna) – visada priimsime atgal, kad visada esame pasirengę padėti, konsultuoti, atsakyti į visus klausimus. Kaip galima viską palikti savieigai, nematyti, kad šalia esantis, jau ir taip likimo mėtytas ir vėtytas gyvūnas serga? Kam apskritai jį imti, meluoti ir apleisti iki tokio lygio, kai jau lengviau pasakyti, kad mirė, nei parodyti, kaip jis atrodo?

Taigi, teisybės akimirka. Dragis buvo padovanotas į Kauną (Lakūnų pl.), Editai Barzdienei. Kadangi tuo metu ši šeima tikrai neturėjo vilkšunio, atkreipkite dėmesį ir kitos organizacijos – Dragio likimo „draugas“ kastruotas, greičiausiai irgi gautas iš kažkur kitur. Manome, kad didžiausia bausmė tokiems žmonėms – viešumas. Ir norime, kad ši šeima neturėtų galimybės pasiimti gyvūnų iš kitų prieglaudų, dovanojamų per skelbimus ar parduodamų. Tokiems žmonėms negalima auginti nei jūros kiaulytės.

Dėkojame Penktai kojai už bendradarbiavimą. Dragį perėmėme į savo globą ir jis intensyviai gydomas jau daugiau nei du mėnesius, tiesiog neturėjome laiko paskelbti šios „naujienos“, labiausiai rūpėjo pastatyti jį ant kojų, nes būklė buvo kritinė. Tiesiog nežinojome, ar jis išgyvens. Iš Dragio ir VĖL likęs tik skeletukas, jis vos pastovėjo ant kojų, išplikęs. Veterinarai nežinojo, nuo kurio galo pradėti – dėl gleivių iš nosies Dragis duso, vėmė, nepriėmė vaistų. Atlikta daugybė tyrimų: ne vieną kartą daryti kraujo tyrimai, vidinių organų echoskopija (ieškojome onkologinių ligų), skydliaukės veiklos tyrimai, bakteriologiniai tyrimai, daugybė lašelinių... Didžiulė padėka mūsų savanorei Rūtai ir Dainavos veterinarijos klinikai už titanišką darbą.

Už Dragio gydymą, vaistus, specialų maistą ir visas kitas reikalingas procedūras susikaupė didžiulė skola. Mums labai reikalingas visų jūsų palaikymas, kad galėtume pilnai pastatyti Dragį ant kojų.

Dragio istorija prieš dvejus metus: http://www.dogspotas.lt/lt/news/view/id/53328

Ačiū visiems, kurie prisidės prie šio kankinio gydymo.

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: DRAGIUI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje:
Nuoroda pavedimams per PayPal:

Autorius: IndrėP.
Organizacija: „Dogspotas“ VšĮ
Svetainė: http://www.dogspotas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Dogspotas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824, Paypal
Naujienos ID: 126609
Peržiūrėjimų skaičius: 2046
Įdėta: 2017-01-21 (IndrėP.) | Redaguota: 2018-01-17

Susijęs turinys
 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4
 http://www.dogspotas.lt/#url.php?url=https%3A%2F%2Fwww.paypal.com%2Fcgi-bin%2Fwebscr%3Fcmd%3D_s-xclick%26amp%3Bhosted_button_id%3DHJ7AHXBG343L4
 http://www.dogspotas.lt/lt/news/view/id/53328

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Lzm00 (2017-05-10)
http://www.coach--outlet.org/ coach outlet http://www.uggboots.org.au/ ugg australia http://www.nike-air-jordan.us/ nike jordan shoes http://www.difag.fr/ Nike Air Max http://www.pandora-bracelet.co/ pandora bracelet http://www.michaelkorsoutletbags.us/ michael kors bags http://www.prada-bags.org/ prada online http://www.pandora--bracelet.co.uk/ pandora bracelet http://www.yeezyboost350.us.org/ Yeezy Boost 350 http://www.chrome-store.us/ chrome hearts http://www.pradasunglasses.us/ prada glasses http://www.nikehuarache.co/ huaraches shoes http://www.pandoracharms-uk.co.uk/ pandora charms uk http://www.basketballshoes.in.net/ Basketball shoes http://www.hugo-boss.us/ Hugo Boss Outlet http://www.air-jordan-shoes.us air jordan shoes http://www.coach-outlet.cc/ Coach Outlet Store http://www.yeezyboost350.us.org/ Adidas Yeezy Boost 350 http://www.lebron-james-shoes.us/ lebron james shoes http://www.jordanshoes.co/ jordan shoes http://www.tiffany-and-co.co.uk/ tiffany and co http://www.shoes-online.us/ shoes sale http://www.celine-outlet.com/ celine outlet http://www.abercrombieandfitchoutlet.net/ abercrombie outlet http://www.nikehuarache.co/ huarache nike http://www.ups-tracking.us/ ups tracking http://www.coach-factory-outlet.net/ coach factory outlet http://www.hugo-boss.us/ Hugo Boss Online http://www.timberland-boots.org.uk/ timberland boots http://www.pradaoutletonline.us/ prada outlet online http://www.flashsunglasses.com/ flash sunglasses http://www.lebron-james-shoes.us/ nike lebron shoes http://www.coach--purses.us/ cheap coach purse http://www.michaelkors.com.co/ michael kors outlet http://www.jordanshoes.co/ air jordan shoes http://www.pandora-rings.org/ pandora rings http://www.pandora-charms.us/ pandora.com http://www.oakleyholbrook.us/ Oakley Holbrook http://www.ray-ban-outlet.us ray ban outlet lzm5.10
 
   
Prisijungę (205)
,0.0019,0.0005,0.0012,0.0012 ( + 0.0048) 0.130.19 (+ 0.06)