0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Čikita prašo paramos operacijai

ankstesnis

PRAŠOME PARAMOS OPERACIJAI

Mūsų bėdų maišelis Čikita.

Čikita – nerealaus meilumo mopsytė, savo gyvenimą praleidusi daugykloje. Pas mus atvyko „suvargusi“, savo geriausius metus atidavusi žmogystoms, kurių vienintelis tikslas buvo išnaudoti ją iki paskutinio lašo. Čikita buvo baikšti, bet, kaip ir dauguma jos likimo brolių ir seserų, be proto norinti gyventi ir trokštanti žmogaus dėmesio.

Pirmąją operaciją atlikta Jūsų visų dėka – šalinta supūliavusi gimda. Čikita puikiai atsigavo ir džiaugėsi dėmesiu bei šiluma globėjos-savanorės namuose.

Žinojom, kad Čikitą būtina parodyti chirurgei – viena galinė letena atrodė prastai, visa išlinkusi, todėl apie vaikščiojimą be skausmo nebuvo ir kalbos. „Darbas“ daugykloje padarė savo – po chirurgės apžiūros gavome verdiktą: girnelė išnyra, neatsistato, būklė jau įsisenėjusi, girnelė „išgulėjusi“ opą, apkraunami raiščiai, kurie ilgai nelaikys. Taip palikti negalime, nebent norime, kad laikui bėgant Čikita liktų invalidukė.

Taigi Čikita buvo dar kartą operuojama. Atlikta ne tik girnelės operacija, bet ir tvarkyti dantukai, o teisingiau, tai, kas iš jų buvo likę – ne vienas ir ne du tiesiog laikėsi „ant plauko“, o kiti aptraukti apnašomis, akmenimis, todėl ir valgymas buvo gana skausmingas.

Čikita ištvėrė dar vieną operaciją, jaučiasi neblogai, gydomas ir ant priekinės letenos esantis augliukas, kurio artimiausiu metu „judinti“ tikrai neplanuojame – tiesiog narkozių būtų per daug.

Klinikoje likome skoloje 220 eurų. Tai mums – labai didelė finansinė našta, bet Čikitai tai kelias į gyvenimą be skausmo ir diskomforto. Būsime dėkingi visiems, kurie padės panaikinti šią skolą klinikoje.

Ačiū jums už jūsų gerumą!

VšĮ „Dogspotas“

Paramos gavėjo kodas: 303167452

Bankas: „Swedbank“

Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824

Paskirtis: Čikitos operacijai

 

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje:

Nuoroda pavedimams per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

Autorius: IndrėP.
Organizacija: „Dogspotas“ VšĮ
Svetainė: http://www.dogspotas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Dogspotas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824, Paypal
Naujienos ID: 135699
Peržiūrėjimų skaičius: 1365
Įdėta: 2017-04-27 (IndrėP.) | Redaguota: 2018-01-16

Susijęs turinys
 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4
 http://www.dogspotas.lt/#url.php?url=https%3A%2F%2Fwww.paypal.com%2Fcgi-bin%2Fwebscr%3Fcmd%3D_s-xclick%26amp%3Bhosted_button_id%3DHJ7AHXBG343L4

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Lzm00 (2017-05-09)
http://www.coach--outlet.org/ coach outlet http://www.uggboots.org.au/ ugg australia http://www.nike-air-jordan.us/ nike jordan shoes http://www.difag.fr/ Nike Air Max http://www.pandora-bracelet.co/ pandora bracelet http://www.michaelkorsoutletbags.us/ michael kors bags http://www.prada-bags.org/ prada online http://www.pandora--bracelet.co.uk/ pandora bracelet http://www.yeezyboost350.us.org/ Yeezy Boost 350 http://www.chrome-store.us/ chrome hearts http://www.pradasunglasses.us/ prada glasses http://www.nikehuarache.co/ huaraches shoes http://www.pandoracharms-uk.co.uk/ pandora charms uk http://www.basketballshoes.in.net/ Basketball shoes http://www.hugo-boss.us/ Hugo Boss Outlet http://www.air-jordan-shoes.us air jordan shoes http://www.coach-outlet.cc/ Coach Outlet Store http://www.yeezyboost350.us.org/ Adidas Yeezy Boost 350 http://www.lebron-james-shoes.us/ lebron james shoes http://www.jordanshoes.co/ jordan shoes http://www.tiffany-and-co.co.uk/ tiffany and co http://www.shoes-online.us/ shoes sale http://www.celine-outlet.com/ celine outlet http://www.abercrombieandfitchoutlet.net/ abercrombie outlet http://www.nikehuarache.co/ huarache nike http://www.ups-tracking.us/ ups tracking http://www.coach-factory-outlet.net/ coach factory outlet http://www.hugo-boss.us/ Hugo Boss Online http://www.timberland-boots.org.uk/ timberland boots http://www.pradaoutletonline.us/ prada outlet online http://www.flashsunglasses.com/ flash sunglasses http://www.lebron-james-shoes.us/ nike lebron shoes http://www.coach--purses.us/ cheap coach purse http://www.michaelkors.com.co/ michael kors outlet http://www.jordanshoes.co/ air jordan shoes http://www.pandora-rings.org/ pandora rings http://www.pandora-charms.us/ pandora.com http://www.oakleyholbrook.us/ Oakley Holbrook http://www.ray-ban-outlet.us ray ban outlet lzm5.9
 
   
Prisijungę (197)
,0.0019,0.0006,0.0014,0.0015 ( + 0.0054) 0.160.24 (+ 0.08)