0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Kai „vaikai“ gimdo „vaikus“. Naujokė Laila.

ankstesnis

Kai „vaikai“ gimdo „vaikus“. Naujokė Laila.

Grįžtame prie neišsenkančios temos – daugintojų. Mažylei Lailai (kurią dar vadiname Lialia arba Lalaila) – apie pusantrų metukų. Išgelbėta bendrų draugų ir mopsų mylėtojų dėka (kiek kainuoja gyvybė, neklauskite, mes to jau seniai nebematuojam pinigine išraiška).

 

Ši mažylė, kuri dar „vaikas“, jau ir pati buvo „mama“. Sakė, prasta mama buvo. Vaikų nežiūrėjo, nesargi buvo, niekam tikusi. Sakė, „fu, kokia durna“. Prancūzai, sako, geresni. Šita nei vaikų žiūri, nei sargauja, tik prilipusi prie kojų pastoviai maišosi.

 

Mopsai – be galo socialūs ir draugiški šunys. Kaip esu sakiusi, šių šunų dienos / savaitės / mėnesio / gyvenimo misija sekioti savo Žmogų visur. Nesvarbu, kad išeini tik šiukšlių išnešti – pasitinka, lyg būtum grįžęs po savaitę trukusių atostogų. Kai pagalvoji, juk viskas, ko jai reikėjo, buvo trupinėlis meilės bei švelnumo.

 

Po gelbėjimo operacijos supratome, kad nuojauta neapgavo – išliesėjusi (svėrė vos 5,9 kg), išsišėrusi, viena ausis – apimta uždegimo, abiejose akytėse – ragenos uždegimas, vienoje akyje – randas nuo senos traumos. Smirdanti tvartu ir bijanti savo šešėlio. Dar ir dabar, kai prieini ir nori paimti į rankas, mažylė gūžiasi, spraudžia po savimi uodegėlę ir jau matai, kaip apačioje didėja bala...

 

Lailai jau atlikti kraujo tyrimai (nustatyta mažakraujystė), echoskopija (yra nežymių pakitimų), paskirtas gydymas abiem akytėms. Svorio priauga labai sunkiai, iš pradžių apskritai tik virtą vištieną įsiūlydavom, o dabar perėjom prie reabilitacinių konservų, kurių per dieną reikia mažiausiai 3 vnt. Žinoma, maišom su kokybišku sausiuku, bet norisi, kad mažylė valgytų, todėl tenka pažaisti ir gan dažnai maitinti ją reabilitaciniu konservu su šaukšteliu, kaip vaiką.

 

Prašome visų prisidėti prie Lailos gydymo išlaidų, nes reabilitacija užtruks dar ilgai...

 

VšĮ „Dogspotas“

Paramos gavėjo kodas: 303167452

Bankas: „Swedbank“

Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824

Paskirtis: Lailai

 

Gerus darbus turi galimybę daryti ir emigrantai:

Nuoroda pavedimams per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

Autorius: IndrėP.
Organizacija: „Dogspotas“ VšĮ
Svetainė: http://www.dogspotas.lt, Facebook
Naujienos ID: 95544
Peržiūrėjimų skaičius: 1312
Įdėta: 2016-07-05 (IndrėP.) | Redaguota: 2017-03-30 (IndrėP.)

Susijęs turinys
 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Lzm (2016-11-18)
http://www.michaelkorsoutletstores.us/ michael kors outlet http://www.jordan-retro.us/ Jordan Retro Shoes http://www.mlb-shop.net/ major league baseball http://www.pandoraring.us/ pandora rings http://www.michael-korsoutlet.org/ michael kors http://www.beatsbydre.net.au/ beats by dre http://www.clkbenz.com clk benz http://www.michael-korsoutletonline.us/ michael kors outlet http://www.prada-bags.org/ prada online http://www.rayban-eyeglasses.us/ ray ban eyeglasses http://www.pandoranecklace.us/ pandora necklace charms http://www.michaelkorsoutlethandbag.us/ michael kors handbags http://www.mizunoshop.us/ Mizuno Shop Japan http://www.coach-factory-outlet.net/ coach factory outlet http://www.michaelkorsoutletbags.us/ michael kors outlet http://www.ugg-slippers.us/ ugg slippers http://www.chanel-tote.co/ Chanel Tote Bag 2015 http://www.yeezyboost350.us.org/ Yeezy 350 http://www.asics-gel-kayano.com/ asics kayano http://www.prada-bags.us.com/ prada handbags http://www.balenciagabag.us/ balenciaga bags http://www.pandora-charms.us/ pandora jewelry http://www.prada-tote.us.com/ prada tote bag http://www.michael-kors.net/ michael kors outlet http://www.katespadeoutlet.nom.co/ kate spade http://www.pandora-charms.com.au/ pandora charms http://www.jordanshoes.co/ nike jordan shoes http://www.pandora-charms.us/ pandora.com http://www.jordan-retro-shoes.us/ jordan retro shoes http://www.ugg-boots-uk.org.uk/ ugg boots uk http://www.raybansunglasses.com.au ray-ban sunglasses http://www.pandoracharms-uk.co.uk/ pandora charms uk http://www.yeezyboost-350.us/ yeezy boost 350 shoes http://www.katespadeoutlet.com.co/ kate spade outlet http://www.raybannewwayfarer.us/ ray ban new wayfarer http://www.pradasunglasses.us/ prada sunglasses http://www.longchampoutlet.us/ longchamp outlet http://www.abercrombieandfitchsale.us/ abercrombie outlet lzm11.18
 
   
Prisijungę (304)
,0.0008,0.0209,0.0008,0.0017 ( + 0.0242) 0.20.38 (+ 0.19)